You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Systemy zapewniające bezpieczeństwo poczty elektronicznej

Wybraliśmy dla Ciebie TOP 4 - najlepsze naszym zdaniem rozwiązania, które pomogą w ochronie Twoich danych oraz użytkowników.

Rozwiązania z naszego portfolio

Poniższe systemy IT praktycznie wspomagają ochronę danych i użytkowników.
Można ich użyć w projekcie w celu dodatkowej ochrony przed zagrożeniami IT.

FortiMail pomaga organizacji zapobiegać, wykrywać i reagować na zagrożenia związane
z pocztą elektroniczną, w tym spam, phishing, złośliwe oprogramowanie, w tym ransomware, zagrożenia zero-day, podszywanie się pod inne osoby oraz ataki typu Business Email Compromise (BEC).

to nowoczesne rozwiązanie antyphishingowe wykorzystujące sztuczną inteligencję (A.I.) do zapewnienia ochrony przed nieznanymi zagrożeniami typu zero-day.

Dzięki oprogramowaniu DLP możesz bronić się przed kradzieżą, utratą danych, a także wpływać na proces ich ochrony. Wdrożenie takiego rozwiązania pozwala na lepsze identyfikowanie, zarządzanie i ochronę cennych informacji biznesowych, wartości intelektualnych, wrażliwych danych i aktywów.

Dzięki możliwości głębokiej inspekcji treści
i potężnym adaptacyjnym funkcjom redagowania, usuwa on wymykające się cyberzagrożenia i zapobiega niepożądanym naruszeniom danych w czasie rzeczywistym.

Inne rozwiązania ?

W zależności od sytuacji w Twojej Organizacji, możemy dobrać do projektu indywidualne rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa IT.

Zadbaj o cyberbezpieczeństwo

Kontakt z nami

Jeśli chciałbyś porozmawiać z nami na temat projektu i oszacować jego koszty, wypełnij formularz skontaktujemy się z Tobą!